Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great gift works pretty good
Color: White | Size: one-size
Price: 173kr
Original Price: 231kr
one-size
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 30 cm |
| Width | 16 cm |
| Height | 17 cm |
| SKU | sb25042756599650350 |
Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great gift works pretty good
Color: White | Size: one-size
Author: s***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great! Better than expected!!
Color: White | Size: one-size
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality have everything thing you need make up mirror
Color: White | Size: one-size
Author: C***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: They’re nice so cute handshakes
Color: White | Size: one-size